logo Gabloty Aluminiowe 

GABLOTY ALUMINIOWE

GABLOTY ALUMINIOWE  - WEWNĘTRZNE - ZEWNĘTRZNE

    Strona Główna | O Firmie | Referencje | Kontakt

GABLOTY NA MENU

gablota do restauracji
gablota  

Gablota aluminiowa z miejscem na logo. Wykonana z aluminium anodowanego i przystosowana do warunków zewnętrznych. Dostępna w czterech wymiarach. Gabloty takie świetnie sprawdzają się przy promocji: restauracji, gabinetów lekarskich, holeli. Dzięki takiej reklamie pozyskają Państwo nowych Klientów.

Szczegółowy opis:
- grubość gabloty 22,2 mm
- przestrzeń użytkowa 15 mm
- podłoże magnetyczne
- w komplecie zestaw montażowy wraz z instrukcją
- gablota zapakowana w karton i listwy styropianowe

Gwarancja 24 miesiące

GABLOTA  NSCZ-LED (z oświetleniem)

Gablota reklamowa z miejscem na logo i podświetleniem. Wykonana z aluminium. Dostępna w 4 rozmiarach. Gablota do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Napięcie 12/24V

gablota na menu
gablota na menu z podświetleniem 

 

GABLOTA REKLAMOWA - cennik i pełna oferta - KLIKNIJ

 

 

Aluminiowa gablota na menu -  piękny wygląd i bardzo funkcjonalna. Powierzchnia gabloty bez podziałów. Dzięki swojej małej grubości, nie przeszkadza w jej użytkowaniu. Rama aluminiowa, anodowana (kolor srebrny), z plexiglasem 1mm., drzwiczki zamykane na klucz. Bardzo nowoczesne rozwiązanie pomagające w promocji firmy. Gablota posiada powierzchnię przeznaczoną do umieszczenia znaku firmowego. Dodatkowo stosujemy ledowe oświetlenie gablot, które często jest wykorzystywane w gablotach reklamowych. Podświetlenie uwydatnia zamieszczone materiały reklamowe, co przykuwa uwagę potencjalnych Klientów. Ponadto Klient o każdej porze może zobaczyć ich zawartość. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski. Zapraszamy również do naszej firmy.