logo Gabloty Aluminiowe 

GABLOTY ALUMINIOWE

GABLOTY ALUMINIOWE  - WEWNĘTRZNE - ZEWNĘTRZNE

    Strona Główna | O Firmie | Referencje | Kontakt

ALUMINIOWE GABLOTY ZEWNĘTRZNE

Gabloty zewnętrzne aluminiowe, które proponujemy w naszym sklepie są jednocześnie bardzo łatwe w montażu, a zarazem niezmiernie funkcjonalne i bezpieczne. Swoim wyglądem potrafią się wpasować w każdą stylistykę budynku, jak i otoczenia.

gablota zewnętrzna  nowość

Gabloty zewnętrzne

Gabloty aluminiowe zewnętrzne. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 4,7 cm. Wyjątkowej jakości gablota ogłoszeniowa wykonana z anodowanego aluminiowego profilu i bezpiecznej hartowanej szyby. Gablota aluminiowa otwierana do góry to idealne rozwiązanie do prezentacji materiałów w miejscach publicznych. Na froncie bezpieczna szyba hartowana. Gablota zewnętrzna, jednoskrzydłowa, unoszona do góry na siłownikach. Profile aluminiowe anodowane w standardzie na kolor srebrny mat. Solidna, aluminiowa konstrukcja, umożliwia tworzenie gablot jednoskrzydłowych, ogłoszeniowych w dużych rozmiarach.

Perfekcyjna jakość niska cena.


gablota zewnętrzna ogłoszeniowa 

Zewnętrzne gabloty ogłoszeniowe

Zewnetrzne solidne gabloty aluminiowe Estetyczne wykonanie na pewno ucieszy oko, oraz przyciągnie uwagę. Klienci ceniący prostotę wykonania połączoną z rewelacyjną jakością napewno znajdą coś dla siebie. Wielkość gabloty określana jest ilościa kartek A4. Dla indywidualnych potrzeb możemy wykonać gablotę na wymiar proponowany przez Klienta.


gablota wolnostojąca 

Wolnostojaca gablota zewnętrzna

Gablota zewnętrzna wolnostojaca Oferujemy Państwu ekonomiczną i jednocześnie funkcjonalną wolnostojacą gablotę. Rozwiązanie konstrukcyjne polegające na zespoleniu nóg z gablotą powoduje, iż od razu po rozpakowaniu jest gotowa do zamontowania. Cztery podstawowe kolory brązowy, zielony, czarny i srebrny, gwarancja producenta 2 lata.

Gabloty zewnętrzne


gabloty zewnętrzne 

Gabloty zewnętrzne

Aluminiowe gabloty zewnętrzne z powodzeniem może być stosowana wewnątrz jak i na zewnątrz. Zwarta solidna konstrukcja zapewnia wysoką wytrzymałość a zastosowanie hartowanego szkła dodatkowo podnosi jej trwałość. Gumowe uszczelki w połączeniu z drzwiami otwieranymi do góry zapewniają wysoka odporność na wilgoć. W gablotach wygodę użytkowania dostarczają montowane siłowniki. Można je z powodzeniem stosować jako gabloty wolno stojące przy zastosowaniu słupków.


gablota reklamowa 

Gabloty reklamowe, zewnętrzne z podświetleniem

Wyjątkowe gabloty przeznaczone dla hoteli, restaurcji. Posiadają miejsce na umieszczenie logo i menu. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 6,8 cm. Możliwe umieszczenie podświetlenia. Idealna do promocji własnej firmy. Producent gablot zapewnia gwarancję 2 lata. Ta aluminiowa gablotka sprawdzi sie w wielu miejscach takich jak: restauracje, holele, przychodnie lekarskie, małe firmy.

Gabloty aluminiowe zewnętrzne


gablota zewnętrzna stojąca 

Zewnętrzne gabloty

Zewnętrzn aluminiowa gablota. Gablota przeznaczona do warunków zewnętrznych. Otwory wentylacyjne oraz uszczelnienie z elastomeru zapobiegają kondensacji pary wodnej. Gablota odporna na warunki atmosferyczne oraz bardzo wytrzymała a jednocześnie zachowująca zgrabny kształt poprzez wykorzystanie aluminiowego profilu o grubości 30mm. Oprócz podstawowego wariantu w kolorze srebrnym anodowanym istnieje możliwość zamówienia w kolorach RAL czerwonym,zielonym, niebieskim i brązowym. Opcją dodatkową jest zamontowanie energooszczędnego oświetlenia LED o jasnym świetle. Głębokość gabloty to 30 mm.

Gabloty aluminiowe zewnętrzne


uchylne do góry

Gabloty aluminiowe z możliwością oświetlenia

Posiadamy szeroki wachlarz gablot zewnętrznych do zawieszenia na ścianie. Na specjalne życzenie Klienta możemy zmienić kolor podłoża, drzwi uchylne do góry lub otwierane na bok. Szyba wykonana jest z bezpiecznego szkła akrylowego. Solidnie wykonana konstrukcja z profili aluminiowych, oraz uszczelek sprawia, iż gablota jest odporna na warunki atmosferyczne. Gabloty aluminiowe posiadają otwory które zapobiegają gromadzeniu się pary wodnej. Na zamówienie dostępny wariant z oświetleniem.


gablota ekspozycyjna zewnętrzna 

Aluminiowe gabloty ekspozycyjne

Gabloty ekspozycyjne zewnętrzne Dla Klientów oczekujących jakości z najwyższej półki godnymi polecenia są gabloty zewnętrzne z serii S-100. Gabloty produkowane za pomocą nowoczesnej technologii we Francji sprostają wszelkim oczekiwaniom. Gabloty wykonywane są w układzie pionowy oraz poziomym, z możliwością otwierania na bok i lub góry. Dzięki zastosowaniu siłowników gazowych, użytkowanie gablot z otwieraniem do góry jest bezproblemowe. Możliwość wykorzystania słupków z nowoczesnym zaciskowym uchwytem umożliwi ustawienie gablot w różnych konfiguracjach przestrzennych. Bardzo solidna aluminiowa konstrukcja.

Gabloty aluminiowe zewnętrzne


gablota zewnętrza dwoje drzwi 

Gabloty dwudrzwiowe - aluminiowe

Seria gablot zewnętrznych dwudrzwiwych. Gabloty ogłoszeniowe produkujemy w sposób nowoczesny, z materiałów najwyższej jakości, z profili aluminiowych anodowanych (kolr srebrny) lub malowanych proszkowo na dowolny kolor RAL. Gablota dwudrzwiowa to idealne rozwiązanie do prezentacji informacji. Gabloty ogłoszeniowe dwudrzwiowe  niezbędne są wszędzie tam, gdzie jest potrzeba umieszczenia wielu informacji. Gablota zewnętrzna, dwuskrzydłowa, uchylana na bok, z otworami wentylacyjnymi zapobiegającymi kondensacji pary wodnej. Opcjonalnie dostępny jest panel tytułowy wykonanay z aluminium.

Perfekcyjna jakość


gablota ekspozycyjna zewnętrzna 

Gabloty dwustronne, aluminiowe

Gabloty aluminiowe dwustronne zewnętrzne Przedstawiamy Państwu najsolidniejsze gabloty na rynku, które zostały zaprojektowane dla Londyńskiego metra. Wyjątkowo grube, masywne przykują wzrok potencjalnych klientów.Szeroki wachlarz rozmiarów, wariantów kolorystycznych pozwoli na spełnienie wymogów nawet najbardziej wymagającego klienta. Gabloty informacyjne występują w wersji jednostronnej lub dwustronnej. System słupków Quatro pozwala na łączenie wielu gablot, nawet pod kątem 90 stopni. Idealnie nadają się np. do postawienia ściany z gablot.

 

GABLOTY ZEWNĘTRZNE - Ceny i pełen opis KLIKNIJ

 

Gablota zewnetrzna wolnostojąca

Gabloty aluminiowe zewnetrzne wolnostojące to idealne rozwiązanie do prezentacji informacji z jednej i z drugiej strony gabloty niezbędne są wszędzie tam, gdzie jest potrzeba umieszczenia wielu informacji. Tablica aluminiowa przeznaczona do eksponowania materiałów informacyjnych czy reklamowych. Wykonana z wysokiej klasy profili aluminiowych anodowanych standardowo na kolor srebrny. Profile tablicy łączą się ze sobą za pomocą łączników tworząc tym samym stabilną i trwałą konstrukcję. Część ekspozycyjna wykonana z blachy magnetycznej. Informacje umieszcza się za pomocą kolorowych magnesów.

 

Aluminiowa gablota zewnętrzna wolnostojąca

Gablota aluminiowa zewnętrzna, jednostronna, wiszaca lub na konstrukcji wolnostojącej wykonywana jest z aluminiowych profili. Gablota posiada uszczelki silikonowe, oraz otwory wentylacyjne zapobiegające kondensacji pary wodnej. W gablotach zewnętrznych stosujemy dodatkowe uszczelnienie by była odporna na warunki atmosferyczne. Profil na nogi jest specjalnie zaprojektowany i produkowany w hucie aluminium.

 

Gabloty zewnętrzne dwuskrzydłowe

Gabloty zewnętrzne dwuskrzydłowe są przeznaczone do eksponowania ważnych informacji. Gablota ogłoszeniowa, dwudrzwiowa jest wykonana z certyfikowanych materiałów. Gabloty są wykonane z części polskich, francuskich, niemieckich i czeskich. Gablota posiada dwa skrzydła otwierane na boki, które można bezpiecznie zamknąć na zamek patentowy.
Nasi wykwalifikowani handlowcy zapewnią rzetelną oraz fachową pomoc w zakresie dobrania najlepszego modelu gabloty aluminiowej.

 

Producent zewnętrznych gablot aluminiowych

Gabloty zewnetrzne i wiszące i wolnostojace:  Dostarczamy przeszło 500 waorów różnego rodzaju gablot aluminiowych. Gabloty zewnętrzne wiszące występują w wielu wariantach wymiarów, wykończenia i kolorów. Nasi doradcy pomoga Państwu w znalezieniu optymalnego rozwiazania. Przy składaniu zamówienia mogą Państwo określić rozmiary a także konfigurację gabloty (wybrane wzory).

  

Z google...:

  • gabloty aluminiowe

  • gabloty aluminiowe cena

  • gablota aluminiowa

  • gabloty aluminiowe zewnętrzne