logo Gabloty Aluminiowe 

GABLOTY ALUMINIOWE

GABLOTY ALUMINIOWE  - WEWNĘTRZNE - ZEWNĘTRZNE

    Strona Główna | O Firmie | Referencje | Kontakt

ALUMINIOWE GABLOTY WEWNĘTRZNE

Gabloty wewnętrzne: Dzięki naszym gablotom przekazywanie informacji staje się łatwiejsze i przejrzyste. Przydadzą się nie tylko w szkołach, ale także w innych budynkach użyteczności publicznej. Gabloty aluminiowe różnych typów, produkowane są tak, aby Klient miał poczucie satysfakcji, że otrzymuje produkt najwyższej jakości. W ofercie producenta gablot znajdą Państwo aluminiowe gabloty wewnętrzne dla: szkół, urzędów i biur oraz na klatki schodowe.


gablota aluminiowa dwudrzwiowa 

Gabloty ogłoszeniowe, dwudrzwiowe

Aluminiowa gablota wewnętrzna NGMD zaprojektowane zostały w taki sposób, aby ograniczyć jej koszt, bez utraty wysokiej jakości produktu. Wewnętrzne gabloty informacyjne produkujemy z wysokiej jakości anodowanego, aluminiowego profilu. Nasze produkty wykonujemy z profili światowej sławy firmy Kęty. Delikatny aluminiowy profil nie przeszkadza w percepcji prezentowanych informacji. Gabloty te występują w dwóch wersjach: korkowej i magnetycznej. Przeszklenie z tworzywa akrylowego zapewnia bezpieczne użytkowanie gabloty, co jest bardzo ważne w szkołach i urzędach.


gablota na klatki schodowe 
nowy produkt

Gabloty na klatki schodowe NXSC

Gabloty wewnętrzne, aluminiowe: wykonane z bezpiecznego tworzywa akrylowego 3 mm. Rama aluminiowa, anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne na bok, zamykane na zamek. Bardzo płaska gablota, plecy wykonane ze stali, wyposażona w eleganckie plastikowe, szare narożniki ochronne. Wyjątkowo udany wzór gabloty spełniający oczekiwania za niska cenę. Zastosowanie lekkiego aluminium i tworzywa akrylowego zapewnia długie bezproblemowe użytkowanie.

Wysoka jakość za niską cenę


wewnętrzna gablota aluminiowa 

Wewnętrzne gabloty informacyjne NSCS

Aluminiowa naścienna gablota wewnętrzna do umieszczania informacji i ogłoszeń. Gablota aluminiowa jednodrzwiowa. Mała grubość, a zarazem solidna konstrukcja. Gablota wykonana ze specjalnego profilu zapewniającego sztywność konstrukcji. Spód gabloty blacha magnetyczna malowana akrylem. Drzwi wykonane w standardzie z szyby 3 mm w ramie aluminiowej i zamykane na zamek patentowy. Gabloty aluminiowe wykonywane są z wysokiej jakości anodowanych na kolor srebrny satynowy. Gabloty jedno i dwuskrzydłowe posiadają profil o grubości 23 mm, otwierany na bok oraz 3 mm szybę. Aluminiowe obramowanie zapewnia duża sztywność konstrukcji. Gwarancja producenta 2 lata.


gablotka jednoskrzydłowa wewnetrzna, aluminiowa 

Gabloty aluminiowe NGMR

Gabloty wewnętrzne aluminiowe wykonane z bezpiecznego tworzywa akrylowego, otwierane na bok. Ramy gablot wewnętrznych, aluminiowych barwione są w technologii anodowania na kolor srebrny. W gablotach ogłoszeniowych, wewnętrznych zastosowano plexiglas. Wnętrze gabloty jednoskrzydłowej, otwieranej na bok stanowi biała, magnetyczna płyta, malowana proszkowo lub podłoże korkowe. Montaż gabloty do ściany jest prosty i niewidoczny. Wnętrze gabloty zabezpieczamy zamkiem patentowym. Gabloty sprzedawane są w naszej firmie, lub wysyłane do Klienta. Zapraszamy do zakupów


aluminiowa gablota wewnętrzna 

Gablota aluminiowa do szkół NGO

Solidna aluminiowa gablota wewnętrzna Posiadamy w swojej ofercie funkcjonalne gabloty wewnętrzne jedno drzwiowe, z opcją podświetlenia za dodatkową opłatą. Gablota ta jest dobrym rozwiązaniem dla każdego pomieszczenia, szczególnie sprawdza się w szkołach i przedszkolach. Gabloty te są idealnym miejscem prezentacji szkolnych gazetek i plakatów. Zapewniają dobrą prezentację informacji, oraz bezpieczeństwo użytkowania, szczególnie ważne w szkołach. - dowolny kolor aluminiowej ramy - dowolny kolor podkładu magnetycznego - oświetlenie LED - wymiar dostosowany do potrzeb - pdpórka do drzwi - opcja dla gabloty zawieszanej poziomo


gablota aluminiowa, dwuskrzydłowa 

Gabloty dwuskrzydłowe, aluminiowe - NGOG

Gabloty wewnętrzne dwudrzwiowe. Cechują się solidną ramą aluminiową, bezpiecznym wypełnieniem akrylowym i łatwością w użytkowaniu. Najważniejszą cechą jest estetyczne wykonanie. Gabloty te występują w trzech wersjach: korkowej, magnetycznej i tekstylnej. Szczególnie tekstylne podłoże w czterech kolorach sprawdzi sie w szkołach. Aluminiowa solidna i bezpieczna konstrukcja to dodatkowy atut tego rozwiązania. Kartki przyczepiamy tu za pomocą szpileczek.


gablota z przesuwnymi drzwiami 

Gabloty z przesuwnymi drzwiami NGAL

Gablota aluminiowa z przesuwnymi drzwiami. Zaprojektowana dla Klienta ceniącego trwałość i estetykę. Gabloty wewnętrzne z przesuwnymi drzwiami idealnie sprawdza się w wąskich korytarzach. Korkowa, magnetyczna, tekstylna: zielona, niebieska, czerwona. Cechuje je wygoda urzytkowania i bardzo estetyczny wyglad. Ten model występuje z dwoma wariantami podłoza k kolorze białym i srebrnym matowym. Ten typ gablotki aluminiowej pozwala na zmianę ogłoszeń bez konieczności blokowania przejścia.


gablota ogłoszeniowa 

Gablota aluminiowa

Gabloty aluminiowe przesuwne drzwi: Oferujemy bardzo ciekawe gabloty ogłoszeniowe N-SLC z przesuwanymi drzwiami. Gabloty te są idealne do zastosowania wewnętrznego. Swoją funkcjonalność zawdzięczają dobremu wykonaniu, jest też wytrzymała dzięki zastosowaniu w tylnej ściance stali. Podłoże magnetyczne pozwala na umieszczanie karteczek za pomocą magnesików, jak tez pisanie za pomocą pisaków suchościeralnych. Bardzo atrakcyjna cena gabloty. Gablota ta nie zabiera dużo przestrzeni, dobrze komponuje się w nowoczesnych budynkach biurowych.


gablota wewnętrzna stojąca 

Gabloty wewnętrzne - na nodze S-REF.

Gabloty wewnętrzne na  podstawie S-REF zapewniają wysoką ochronę eksponowanym materiałów. Szyba wykonana jest z nietłukącego się plexiglasu, dzięki czemu gablota może być bezpiecznie używana w szkołach i budynkach publicznych. Gabloty te mogą być wyposażone w dodatkowy aluminiowy stojak do ustawiania gabloty. Podstawa ta jet bardzo funkcjonalna dzięki możliwości doczepienia 5 kółek do nóg, ułatwia to przemieszczanie gabloty w wybrane miejsce.


przesuwne drzwi 

Gabloty przesuwne drzwi SN-PD

Gabloty wewnetrzne produkowane są z najwyższej jakości profili aluminiowych, różny kształt profili zapewnia szeroki wachlarz wyglądu oraz przeznaczenia. Możliwość zastosowania dodatkowych opcji zapewnia zaspokojenie indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Gabloty wewnętrzne o wszechstronnym zastosowaniu, przesuwne drzwi.


reklamowa gablota bez zamka 

Gablota reklamowa SN-IN

Wyjątkowa gablota reklamowa SN-IN mogąca spełnić oczekiwania Klientów związane z szeroko pojętą reklamą. Producent nietypowych gablot. Gabloty te mają unikatową konstrukcję. Nie posiadają zamka.

Produkcja tych gablot została wstrzymana


gablota na menu 

Gablotka na menu, z miejscem na logo

Gablotka na menu N-SCZ z miejscem na logo. Wykonana z aluminium i przystosowana do warunków wewnętrznych. Dostępna w czterech wymiarach. Gablotki takie świetnie sprawdzają się przy promocji: restauracji, gabinetów lekarskich, holeli. Dzięki takiej reklamie pozyskają Państwo nowych Klientów.GABLOTY WEWNĘTRZNE - Ceny i pełen opis - kliknij

Gabloty aluminiowe wewnętrzne

Aluminiowe gabloty wewnętrzne: aluminium to najlepszy materiał do wytwarzania gablot ogłoszeniowych. Najlepsze są specjalnie projektowane profile aluminiowe, z takich w wiekszosci przypadków korzystamy. Opracowanie nowej gabloty aluminiowej to bardzo skomplikowany proces, ale daje on najlepsze rezultaty. Aluminiowe konstrukcje są bardzo trwałe i bezpieczne. Aluminiowe gabloty wewnętrzne to idealne rozwiązanie. W naszej ofercie znajdą Państwo bogactwo takich produktów opartych na konstrukcji aluminiowej i przeszkleniu z akrylu, szkła hartowanego lub poliweglanu.

Z google...:

  • gabloty aluminiowe

  • gabloty aluminiowe cena

  • gablota aluminiowa

  • gabloty aluminiowe wewnętrzne

 
aktualności MZ aktualności MON