logo Gabloty Aluminiowe 

GABLOTY ALUMINIOWE

GABLOTY ALUMINIOWE  - WEWNĘTRZNE - ZEWNĘTRZNE

    Strona Główna | O Firmie | Referencje | Kontakt

GABLOTY ZEWNĘTRZNE WOLNOSTOJĄCE

gablota informacyjna, producent
 

Gabloty NL
Gablota anodowana na srebrno. Gablota z bezpieczną odporną na zarysowania hartowaną szybą. Wewnętrzna biała powierzchnia przystosowana do używania magnesów i pisania flamastrami. Gablota ta posiada gumowe uszczelki, dzięki czemu nadaje się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Szczegółowy opis:

- gabloty z uszczelnieniem - wodoodporna
- grubość gabloty 68 mm
- przestrzeń użytkowa 50 mm
- podłoże magnetyczne z możliwością pisania pisakami sucho-ścieralnymi
- w komplecie zestaw montażowy wraz z instrukcją
- gablota zapakowana w karton i listwy styropianowe

Gwarancja 24 miesiące

gablota aluminiowa wolnostojąca
 

Wyposażenie dodtkowe:
- nogi wraz z uchwytami 490zł+vat, (profil stalowy 40x60 mm.) Nogi pomalowane w kolorze  srebrnym farbą proszkową. Wersja do wkopania w ziemię 2,5 m., wersja do przykręcenia do  podłoża 2 m.
-oświetlenie diodowe, na indywidualne zamówienie 190-500 zł.+vat

GABLOTY WOLNOSTOJĄCE

 

 gablota zewnętrzna, wolnostojąca

Gabloty wolnostojace z powodzeniem może być stosowana wewnątrz jak i na zewnątrz. Zwarta solidna konstrukcja zapewnia wysoką wytrzymałość a zastosowanie hartowanego szkła dodatkowo podnosi jej trwałość. Gumowe uszczelki w połączeniu z drzwiami otwieranymi do góry zapewniają wysoka odporność na wilgoć. W gablotach wygodę użytkowania dostarczają montowane siłowniki. Można je z powodzeniem stosować jako gabloty wolno stojące przy zastosowaniu słupków. Szeroki wybór gablot wolnostojących pozwala nam zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Nasze gabloty informacyjne, ogłoszeniowe, ekspozycyjne są wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Gablota zewnętrzna NL ma przeszklenie z szyby hartowanej najwyższej jakości.

Gabloty zewnętrzne produkowane są przy zastosowaniu postępowych technologii oraz maszyn, co oddziałuje przede wszystkim na szybki czas realizacji i wysoką jakość wykonania. Naszą domeną jest możliwość realizacji gablot nawet w wybitnie nieszablonowych konfiguracjach, nie ograniczamy się tylko do ogólnego katalogu zazwyczaj poszukiwanych gablot zewnętrznych, czy też wolnostojacych dostrzegalnych na stronie - wywnioskuj czego potrzebujesz, a my to utworzymy. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych interesantów - przygotowujemy gabloty na wymiar. Na wszelkich gablotach z fryzem możemy umiejscowić pozostawiony do wyboru napis albo podesłany poprzez klienta logotyp. Zwykle produkowane przez nas gabloty ekspozycyjne to gabloty aluminiowe przygotowane z profili aluminiowych.


 


 gabloty zewnętrzne  gabloty zewnętrzne wolnostojące