logo Gabloty Aluminiowe 

GABLOTY ALUMINIOWE

GABLOTY ALUMINIOWE  - WEWNĘTRZNE - ZEWNĘTRZNE

    Strona Główna | O Firmie | Referencje | Kontakt

ALUMINIOWE GABLOTY ZEWNĘTRZNE

gablota zewnętrzna 

GABLOTY ZEWNĘTRZNE - NT
Wyjątkowej jakości gablota wykonana z anodowanego aluminiowego profilu i bezpiecznej hartowanej szyby. Przednie drzwiczki wykonane z odpornego na zarysowania wytrzymałego hartowanego szkła, z możliwością zamykania na klucz. Gablota jest wodoodporna dzięki zastosowaniu gumowych uszczelek, dlatego nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Możliwe zastosowanie nóg: stalowe malowane proszkowo

Perfekcyjna jakość niska cena !

Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją.


gabloty zewnętrzne gablota ogłoszeniowa, zewnętrzna

Dodatkowe wyposażenie:
- nogi wraz z uchwytami 490zł+vat, (profil stalowy 40x60 mm.) Nogi pomalowane w kolorze  srebrnym farbą proszkową. Wersja do wkopania w ziemię 2,5 m., wersja do przykręcenia do  podłoża 2 m.
- oświetlenie LED zależne od wielkości gabloty 190 - 400 zł.+vat

 

 

Aluminiowe gabloty zewnętrzne z serii NT, wykonane są z szerokiego, anodowanego profilu aluminiowego. Innowacyjny przekrój profilu z jakiego jest wykonana gablota, oraz zastosowaniu wytrzymałego uszczelnienia sprawia, że gablota idealnie sprawia się w warunkach zewnętrznych. Zapobiega to dostawaniu się wody do wewnątrz oraz zapewnia dobrą wentylację i przeciwdziała kondensacji pary wodnej na ściankach wewnątrz. Powierzchnia ekspozycyjna w gablotach jest magnetyczna oraz przystosowana do pisania markerami suchościeralnymi dając szerokie możliwości zastosowania. Walory estetyczne oraz funkcjonalne sprawiają, iż chętnie są wykorzystywane przez firmy i instytucje. Przykładem może być Londyńskie Metro.

Gablota aluminiowa otwierana do góry to idealne rozwiązanie do prezentacji materiałów w miejscach publicznych. Na froncie bezpieczna szyba hartowana. Gablota zewnętrzna, jednoskrzydłowa, unoszona do góry na siłownikach. W standardzie wykonywana jest z aluminiowych profili o głębokości 4,7 cm. Profile aluminiowe anodowane na kolor srebrny mat. Solidna, aluminiowa konstrukcja, umożliwia produkowanie gablot jednoskrzydłowych, ogłoszeniowych w większych rozmiarach.
Nasi Klienci: UM Gdańsk, Ministerstwo Kultury
gabloty Gdańsk