logo Gabloty Aluminiowe 

GABLOTY ALUMINIOWE

GABLOTY ALUMINIOWE  - WEWNĘTRZNE - ZEWNĘTRZNE

    Strona Główna | O Firmie | Referencje | Kontakt

GABLOTY DWUSTRONNE

GABLOTY JEDNO I DWUSTRONNE S200

Gabloty S200 szczegółowe informacje:
· gablota jednostronna, lub dwustronna
· rama z aluminium o grubości 75 mm,
· narożniki zaokrąglone z odlewu aluminiowego
· drzwi otwierane na bok; wymienne i odwracalne bez użycia narzędzi i zdejmowania gabloty; lub drzwi otwierane do góry, wymienne wspomagane podnośnikiem,
· oszklenie z pleksi odpornego na uderzenia, lub ze szkła bezpiecznego o grubości 4 mm,
· zawiasy scalone,
· zamek „bezpieczeństwa”, 2 klucze (2 zamki na wysokości 1350 mm),
· uszczelnienie wykonane z elastomeru z otworami zapobiegającymi kondensacji pary wodnej,
· spód z blachy cynkowanej elektrolitycznie, polakierowanej na biało,
· wykończenie: anodowane srebrne lub malowane w kolorach RAL (czerwony 2002, zielony 6005, niebieski 5010, brązowy 8017)
· Gwarancja producenta 2 lata

gablota wykonana z aluminium


grubość gabloty

kolorystyka gablot

gablota ogłoszeniowa, aluminiowaGabloty jedno i dwustronne Przedstawiamy Państwu najsolidniejsze gabloty na rynku. Wyjątkowo grube, masywne przykują wzrok potencjalnych klientów.Szeroki wachlarz rozmiarów, wariantów kolorystycznych pozwoli na spełnienie wymogów nawet najbardziej wymagającego klienta. Gabloty występują w wersji jednostronnej lub dwustronnej.System słupków Quatro pozwala na łączenie wielu gablot, nawet pod kątem 90 stopni. Gablota wolnostojąca, dwustronna to idealne rozwiązanie do prezentacji informacji z jednej i z drugiej strony gabloty niezbędne są wszędzie tam, gdzie jest potrzeba umieszczenia wielu informacji. Gablota zewnętrzna, dwustronna, unoszona do góry, na konstrukcji wolnostojącej standardowo wykonywana jest z aluminiowych profili o głębokości 7,5 cm z otworami wentylacyjnymi zapobiegającymi kondensacji pary wodnej. W gablotach zewnętrznych stosujemy dodatkowe uszczelnienie by była odporna na warunki atmosferyczne. Idealnie nadają się np. do postawienia ściany informacyjnej z gablot. Urzędy miejskie czesto korzystaja z tego rozwiazania: