logo Gabloty Aluminiowe 

GABLOTY ALUMINIOWE

GABLOTY ALUMINIOWE  - WEWNĘTRZNE - ZEWNĘTRZNE

    Strona Główna | O Firmie | Referencje | Kontakt

GABLOTY ZEWNĘTRZNE z oświetleniem

Gablota zewnętrzna jednostronna, rama z aluminium o grubości 58 mm, drzwi otwierane na bok; wymienne i odwracalne bez użycia narzędzi i zdejmowania gabloty, oszklenie z tworzywa pleksi odpornego na uderzenia lub ze szkła bezpiecznego o grubości 4 mm, zawiasy scalone.

Zamek „bezpieczeństwa”, 2 klucze (2 zamki), uszczelnienie wykonane z elastomeru z otworami zapobiegającymi kondensacji pary wodnej, spód z blachy cynkowanej elektrolitycznie, polakierowanej na biało, wykończenie ramy: anodowane srebrne, lub malowane w kolorach RAL (czerwony 2002, zielony 6005, niebieski 5010, brązowy 8017). Gabloty w kolorze srebrnym są zazwyczj dostępne, na kolor trzeba czekać do kilku tygodni.

Gwarancja 24 miesiące


Zestaw słupków 60x40 do gablot "SCL-Z"

gablota zewnętrzna

Dwa słupki 60 x 40 aluminiowe, zatyczki z aluminium czarne, uniwersalny system mocowania na tylnej ścianie gabloty „SCL” ze stali. Wykończenie gabloty anodowane (srebrne), lub malowane w kolorach RAL (czerwony 2002, zielony 6005, niebieski 5010, brązowy 8017).
Montaż przez umocowanie bezpośrednio do podłoża (wysokość nogi 2600 mm) lub na płycie mocującej (wysokość nogi 2200 mm).

gablota

Słupek 60 x 40 Plus do gablot "SCL-Z"

gabloty stojace

Słupek do łączenia gablot w całość, w linii: jeden słupek 60 x 40 oraz 2 elementy łączące z inoxu, wykończenie anodowane srebrne lub malowane w kolorach RAL (czerwony 2002, zielony 6005, niebieski 5010, brązowy 8017).

Montaż wyłącznie przez umocowanie bezpośrednie do podłoża w celu zapewnienia stabilności gablot (wysokość słupka 2600 mm)Zestaw oświetleniowy do gablot "SCL-Z"

gablota z oświetleniem 

- wysokiej jakości białe światło
- wyjątkowa trwałości (średnia żywotność = 75000 h)
- zmniejszone zużycie energii elektrycznej ( 5 W/mb)
- samoprzylepna taśma LED
- prosty i dyskretny transformator (zewnętrzny)

 

cennik i pełna oferta - GABLOTY INFORMACYJNE

 

Posiadamy szeroki wachlarz gablot zewnętrznych do zawieszenia na ścianie. Na specjalne życzenie Klienta możemy zmienić kolor podłoża, lub ramy, lub wyprodukować inne rozmiary gablot. Szyba wykonana jest z bezpiecznego szkła akrylowego. Solidnie wykonana konstrukcja z profili aluminiowych, oraz uszczelek sprawia, iż gablota jest odporna na warunki atmosferyczne. Gabloty posiadają otwory które zapobiegają gromadzeniu się pary wodnej. W komplecie znajduje się cały zestaw montażowy ! Posiadamy najlepsze gabloty na rynku. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja Klienta :)